• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedaż B2BAgent Nieruchomości
    Agent Nieruchomości
    Sprzedaż
    Uni Estates Sp. z o.o.

    Katowice
    2 028 - 6 085 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża nieruchomości

    Mile widziane

    Canva

    CapCut

    Adobe Lightroom

    doradztwo

    design

    fotografia

    digital marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków

    • pozyskiwanie do swojej oferty nieruchomości pod wynajem oraz sprzedaż
    • poszukiwanie nieruchomości dla klientów chcących kupić lub nająć nieruchomość
    • przygotowanie dokumentów związanych z transakcją nieruchomości
    • negocjacje ceny nieruchomości
    • poszerzanie swojej wiedzy z zakresu nieruchomości
    • udział przy transakcjach w kancelarii notarialnej
    • przekazania i odbiory lokali za pomocą protokołu
    • przygotowywanie rozliczeń z tytułu najmu
    • przygotowywanie umów najmu
    • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z nieruchomością
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • praca w początkowych etapach (do 6 miesięcy) wiąże się z wykonywaniem połączeń telefonicznych w celu pozyskania klientów do współpracy

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie
    • chęć rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy przez kandydata
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego – preferencyjnie b1 w celu obsługi klientów zagranicznych
    • sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

    • doświadczenie w branży nieruchomości oraz sprzedaży

    To oferujemy

    • Preferencyjny system prowizyjny
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
    • Efektywny system pracy gwarantujący początkującemu Doradcy stabilne, wysokie zarobki
    • Stanowisko pracy w komfortowym biurze,
    • Pełne przygotowanie do zawodu,
    • Cykliczne, profesjonalne szkolenia
    • Intuicyjny i nowoczesny system do obsługi nieruchomości,
    • Możliwość awansu, dla ambitnych kandydatów możliwość przejścia na stanowisko doradcy z pełnym szkoleniem sprzedażowym
    • Wsparcie i mentoring najlepszych specjalistów w branży,
    • Świetną atmosferę w młodym i pełnym zapału zespole.
    • Wysokie wynagrodzenie – brak sufitu finansowego (Nasi wdrożeni pracownicy zarabiają minimum 10 000 zł miesięcznie)
    • Wsparcie zespołu profesjonalistów (trenera sprzedaży, ekspertów kredytowych, notariuszy, fotografa, architekta wnętrz, prawnika)
    • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Miejsce pracy - Komfortowe warunki pracy w eleganckim biurze

    2 028 - 6 085 USD

    B2B