• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    Car Service Partner sp. z o.o.

    2 535 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Międzynarodowa grupa CASH4CAR zajmuje się nowoczesną i elastyczną formą zakupu i sprzedaży samochodów. Działamy z powodzeniem już w kilku krajach Europy. Nasze 9 letnie doświadczenie pozwoliło nam pozyskać ponad 15 000 zadowolonych klientów. Jako jedyni na rynku oferujemy usługę Cash and Drive dzięki której możesz uzyskać środki ze sprzedaży pojazdu zachowując jednocześnie pełną mobilność. Sprzedaż pojazdu nie musi oznaczać, że rozstaniesz się ze swoim pojazdem. Dzięki nam możesz użytkować go dalej a także odkupić w dowolnym momencie za tę samą gwarantowaną cenę.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    determinacja

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    sprzedaż B2B

    branża motoryzacyjna

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twoje obowiązki:

    • rozwój usługi Cash4Car na terenie PL
    • realizacja postawionych celów budżetowych
    • administrowanie procesami sprzedaży
    • pozyskiwanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy
    • opieka i bieżąca obsługa kluczowych klientów
    • aktywny udział w dużych projektach firmowych, w tym również międzynarodowych, dotyczących klientów strategicznych
    • analiza konkurencji oraz trendów rynkowych
    • budowa pozytywnego wizerunku firmy Cash4Car PL
    • sporządzanie dokumentów handlowych (m.in. oferty handlowe, umowy)

    Nasze wymagania

    • odnosisz sukcesy w sprzedaży usług w obszarze B2B
    • rozumiesz potrzebę budowania długotrwałych kontaktów z klientami
    • jesteś zdeterminowany do osiągania celów
    • chcesz przyczynić się do rozwoju i budowy pozytywnego wizerunku Grupy Cash4Car wśród Klientów

    To oferujemy:

    • atrakcyjną podstawę oraz korzystny (prosty i przejrzysty) system premiowy, w oparciu o kontrakt B2B
    • zaplecze silnej, wciąż rozwijającej się międzynarodowej firmy
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój
    • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
    • samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy - również do użytku prywatnego

    2 535 - 3 042 USD

    B2B