• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant ds. Obsługi Czatu z j.bułgarskim
    Konsultant ds. Obsługi Czatu z j.bułgarskim
    Nowa
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język bułgarski

    język angielski

    język polski

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

    Wraz z dynamicznym rozwojem Działu Multilingual poszukujemy Konsultanta/Konsultantki do spraw obsługi Klienta za pomocą czatu ze znajomością języka bułgarskiego, który/a dołączy do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Pisemna komunikacja z Klientem poprzez czat w j.bułgarskim (bez połączeń telefonicznych!),
    • Wsparcie Klienta na każdym etapie zakupu, w tym doradztwo zakupowe,
    • Przyjmowanie i procesowanie zwrotów oraz reklamacji,
    • Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi.

    Wymagania:

    • Znajomość języka bułgarskiego na poziomie min. B2 lub wyższym,
    • Znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym (niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu),
    • Umiejętność szybkiego pisania,
    • Gotowość do pracy w godzinach pracy projektu: 4.00 - 13.00 od poniedziałku do niedzieli, oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze min. 120h miesięcznie,
    • Precyzyjne i przejrzyste formułowanie wypowiedzi w formie pisemnej,
    • Wysoka kultura osobista.

    Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

    Oferujemy w zamian:

    • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + dodatkowy system premiowy,
    • Pakiet wdrożeniowy, który pozwoli Ci w pełni samodzielnie realizować zlecone zadania,
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole,
    • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu,
    • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
    • Dodatkowe benefity, tj.: Karta Multisport, Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie na Życie,
    • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy,
    • Świeże owoce raz w tygodniu,
    • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

    Nie czekaj! Aplikuj już dziś i zacznij swoją przygodę w międzynarodowym zespole!

    Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant ds. Obsługi Czatu z j.bułgarskim