• Oferty
  • Wszystkie ofertyKatowiceSupportAgent Ubezpieczeniowy
    Agent Ubezpieczeniowy
    Nowa
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    sprzedaż

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., to agencja pracy tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej o nr. 15946. Obecnie, dla swojego Klienta z branży ubezpieczeniowej, poszukuje osób na stanowisko: Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne

    Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Zostań Agentem Ubezpieczeniowym!

    Miejsce pracy: Katowice

    Twój zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
    • Zawieranie umów ubezpieczeniowych
    • Udział w szkoleniach i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

    Do realizacji pracy potrzebne Tobie jest:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pozyskiwaniu klientów
    • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego zastosowania;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • Wysoka motywacja do osiągania wyników i realizacji celów sprzedażowych;
    • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

    To oferujemy:

    • Umowę zlecenie opartą w pełni o wysoki system prowizyjny
    • Elastyczne godziny pracy, z możliwością dopasowania pracy jako dodatkowego źródła dochodu
    • Pakiet wdrożeniowy, który w 100% przygotuje Cię do nowej roli :)

    Jeśli chcesz zarobić i jednocześnie zdobyć praktyczne doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Wszystkie ofertyKatowiceSupportAgent Ubezpieczeniowy