• Wszystkie ofertyWrocławSupportSpecjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim
    Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim
    Nowa
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język czeski

    język słowacki

    Opis stanowiska

    Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twój zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu, livechat, e-mail oraz portali społecznościowych w języku czeskim i/lub słowackim,
    • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania Klientów drogerii dotyczących np. reklamacji, dostępności produktu, strony internetowej,
    • budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród Klientów.

    Nasze wymagania:

    • znajomość czeskiego i słowackiego na poziomie B2+,
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • dyspozycyjność do podjęcia współpracy w systemie zmianowym,
    • dyspozycyjność min. 40 godzin tygodniowo;
    • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
    • orientacja na cel i Klientów.

    To oferujemy:

    • wynagrodzenie godzinowe 31-44 zł brutto uzależnione od znajomości języka,
    • możliwość współpracy zdalnej po okresie wdrożenia we Wrocławiu - transport, nocleg, wyżywienie - o to wszystko się zatroszczymy,
    • grafik dopasowany do Twoich planów i zobowiązań - układamy go z tygodnia na tydzień,
    • kompleksowe wdrożenie do nowej roli,
    • pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

    Oferta Cię zaciekawiła? Aplikuj już teraz i stań się częścią zespołu! Do zobaczenia :)

    Wszystkie ofertyWrocławSupportSpecjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i j. słowackim