• Wszystkie ofertyElblągSupportSpecjalista ds. Windykacji Telefonicznej i Back Office ORANGE
    Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej i Back Office ORANGE
    Nowa
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Elbląg
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    obsluga klienta

    Opis stanowiska

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

    CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jeśli chcesz połączyć szkołę lub studia z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej.

    Miejsce pracy: Elbląg

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontakt telefoniczny z Klientami firmy ORANGE w celu uzgadniania terminów płatności za świadczone usługi,
    • Monitorowanie statusu płatności i informowanie Klientów o zaległych zobowiązaniach,
    • Obsługa Back Office - aktualizacja danych Klientów w systemie oraz prowadzenie dokumentacji płatności,
    • Przyjmowanie zleceń reklamacyjnych od Klientów.

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
    • Dobra dykcja,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę,
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
    • Premie pieniężne za sukcesy - mamy konkurencyjny system premiowy - u nas premię masz w każdym miesiącu,
    • Pakiet wdrożenia przygotowujący do pracy,
    • Elastyczny grafik ustalany indywidualnie, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
    • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - mamy jasno określone ścieżki karier.

    Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoją aplikację!

    Wszystkie ofertyElblągSupportSpecjalista ds. Windykacji Telefonicznej i Back Office ORANGE