• Wszystkie ofertyPoznańSupportTeam Manager zespołu Call Center - Orange
    Team Manager zespołu Call Center - Orange
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    team leader

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania to...

    • Zarządzanie zespołem infolinii Obsługowej Klientów indywidualnych firmy Orange,
    • Monitorowanie i kontrola wskaźników obowiązujących na projekcie,
    • Analizowanie i tworzenie raportów, zestawień, prezentacji,
    • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych,
    • Raportowanie wyników pracy swojej i zespołu,
    • Prowadzenie coachingów indywidualnych, spotkań feedbackowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w roli Team Managera/Lidera lub Trenera w Call Center, (doświadczenie w prowadzeniu zespołu w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem),
    • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
    • Znajomość systemów i aplikacji Call Center,
    • Umiejętności motywowania pracowników oraz przekazywania informacji zwrotnych,
    • Umiejętności analityczne,
    • Znajomości procesów oraz kluczowych wskaźników Call Center.

    Od nas otrzymujesz…

    • Duże możliwości rozwoju w największym Call Center w Polsce - firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku od ponad 22 lat,
    • Profesjonalny Onboarding,
    • Wynagrodzenie wzbogacone atrakcyjnym systemem premiowym,
    • Bieżące wsparcie przełożonego,
    • Dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

    Aplikuj i dołącz do nas prowadząc zespół dla operatora największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce!

    Wszystkie ofertyPoznańSupportTeam Manager zespołu Call Center - Orange