• Wszystkie ofertyCzęstochowaSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta
    Telefoniczny Doradca Klienta
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydatów na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Twoje zadania:

    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
    • Udzielanie klientom informacji na temat oferowanych produktów,
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem,
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Raportowanie bieżących wyników prac.

    Nasze oczekiwania:

    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem,
    • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność i efektywna organizacja swojej pracy
    • Dyspozycyjność na poziomie 30 godz. w tygodniu.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 28,10 brutto + wysoka prowizja sprzedażowa,
    • Pracujemy w trybie zmianowym: pierwsza lub druga zmiana, sam decydujesz, która ze zmian będzie odpowiednia dla Ciebie,
    • Pakiet wdrożeniowy, który przygotuje w pełni do pracy, nie wymagamy doświadczenia,
    • Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności,
    • Po odbytym stacjonarnie okresie wdrożenia ( już po min 50 godz.za zgodą przełożonego), możliwość pracy zdalnej,
    • Możliwości dalszego rozwoju,
    • Dostęp do karty ze zniżkami na popularne produkty i usługi w mieście,
    • Udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.