• Wszystkie ofertyWrocławSupportTelefoniczny doradca klienta z j. angielskim - sieć lotnicza
    Telefoniczny doradca klienta z j. angielskim - sieć lotnicza
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencja zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Telefoniczny doradca klienta z j. angielskim - sieć lotnicza.

    CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa połączeń w j. angielskim i j. polskim,
    • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów linii lotniczych,
    • dbanie o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klienta,
    • monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów.

    Nasze wymagania:

    • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2,
    • chęć do rozpoczęcia wdrożenia już w czerwcu,
    • postawa prokliencka - wychodzenie do klienta naprzeciw jego oczekiwaniom, gotowość do indywidualnego rozpatrzenia danego problemu,
    • empatia i pozytywne nastawienie,
    • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy własnej.

    To oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe 28,97 zł brutto/h oraz system motywacyjny,
    • profesjonalny pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy,
    • elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień - projekt jest całodobowy, więc na pewno uda Ci się dopasować grafik do innych zobowiązań,
    • biuro w centrum Wrocławia - a po kilku tygodniach wdrożenia możliwość współpracy zdalnej.

    Brzmi ciekawie? Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

    Wszystkie ofertyWrocławSupportTelefoniczny doradca klienta z j. angielskim - sieć lotnicza