• Wszystkie ofertyRzeszówSupportTelefoniczny Specjalista ds. płatności należności
    Telefoniczny Specjalista ds. płatności należności
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Rzeszów
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    obsługa komputera

    Opis stanowiska

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

    CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jeśli chcesz połączyć szkołę lub studia z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej.

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontakt telefoniczny z Klientami firmy telekomunikacyjnej w celu uzgadniania terminów płatności za świadczone usługi,
    • Monitorowanie statusu płatności i informowanie Klientów o zaległych zobowiązaniach,
    • Obsługa Back Office - aktualizacja danych Klientów w systemie oraz prowadzenie dokumentacji płatności,
    • Przyjmowanie zleceń reklamacyjnych od Klientów.

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
    • Dobra dykcja.

    To oferujemy:

    • Pracę w centrum Rzeszowa w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu,
    • Wypłatę dwa razy w miesiącu (podstawa 28,10 zł brutto + premia),
    • Brak dress-code,
    • Elastyczny grafik,
    • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy (nie musisz mieć doświadczenia),
    • Zniżki pracownicze do znanych miejsc w Rzeszowie.

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie :)

    Wszystkie ofertyRzeszówSupportTelefoniczny Specjalista ds. płatności należności