• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Copywriter/Moderator
    Social Media Copywriter/Moderator
    Marketing
    Uniwersytet Jagielloński

    Kraków
    1 242 - 1 369 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    copywriting

    język angielski

    Opis stanowiska

    Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ogłasza konkurs na stanowisko Social Media Copywriter/Moderator w Centrum Promocji i Komunikacji UJ

    Aplikacje przyjmujemy do 10. listopada br.

    rodzaj zatrudnienia: umowa na zastępstwo

    wymiar czasu: pełny etat

    okres zatrudnienia: listopad/grudzień 2024

    miejsce wykonywania pracy: Centrum Promocji i Komunikacji UJ, ul. Michałowskiego 9/3,

    31-126 Kraków

    ilość etatów: 2

    Wymagane kwalifikacje:

    - minimum roczne doświadczenie w tworzeniu treści o charakterze promocyjnym i/lub popularyzatorskim do mediów społecznościowych

    - dobra znajomość platform społecznościowych

    - znajomość zasad konstruowania tekstów na poszczególne platformy społecznościowe

    - umiejętność pisania angażujących treści

    - znajomość trendów w komunikacji w mediach społecznościowych

    - umiejętność budowania zaangażowania w mediach społecznościowych

    - umiejętność pracy zespołowej

    - dokładność, komunikatywność, dyspozycyjność

    - znajomość programów i narzędzi niezbędnych przy tworzeniu treści na social media

    - komunikatywny angielski w mowie i piśmie

    - mile widziana znajomość funkcjonowania uczelni wyższych

    Zakres obowiązków:

    - udział w tworzeniu strategii komunikacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w mediach społecznościowych

    - copywriting dla profili społecznościowych UJ, w tym copywriting naukowy

    - moderacja profili społecznościowych UJ, w tym odpowiadanie na komentarze i wiadomości prywatne

    - planowanie oraz wdrażanie kalendarza publikacji

    - monitoring prowadzonych działań

    - współpraca z innymi działami i jednostkami UJ

    Oferujemy:

    - ciekawą, kreatywną pracę w młodym zespole

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w uznanej uczelni

    - możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

    - benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych, możliwość skorzystania z pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego

    - dodatkowe świadczenia socjalne, premie

    Wymagane dokumenty aplikacyjne:

    - CV

    - portfolio lub próbki tekstów

    - zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych dla UJ

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Copywriter/Moderator
    1 242 - 1 369 USD