• Wszystkie ofertyRybnikZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka - Poradnia - Rybnik
    Pielęgniarka - Poradnia - Rybnik
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Rybnik
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wykształcenie kierunkowe

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia kierunkowego,
    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
    • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
    • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

    OPIS STANOWISKA:

    • Przygotowanie gabinetów, materiałów i innych środków niezbędnych do funkcjonowania Poradni,
    • Pomoc w innych gabinetach zabiegowych (w razie konieczności),
    • Zapewnienie właściwej pomocy pacjentom – wykazywanie empatii, zapewnienie intymności pacjentom, poczucia bezpieczeństwa,
    • Dbałość o stan urządzeń, narzędzi, sprzętu oraz porządek i ładu w miejscu pracy.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
    • Kursy i szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych,
    • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.
    Wszystkie ofertyRybnikZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka - Poradnia - Rybnik