• Wszystkie ofertyTychyZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka instrumentariuszka - Tychy
    Pielęgniarka instrumentariuszka - Tychy
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Tychy
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wykształcenie kierunkowe

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Pielęgniarka instrumentariuszka - Tychy

    Miejsce pracy: Tychy; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Wykształcenia min. średniego (mile widziane studia I stopnia z zakresu pielęgniarstwa),
    • Kursu kwalifikacyjnego (w trakcie lub ukończonego), preferowana specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego,
    • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci do rozwoju osobistego i zawodowego,
    • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

    OPIS STANOWISKA:

    • Asysta pielęgniarska przy zabiegach operacyjnych,
    • Opieka nad pacjentem podczas zabiegu,
    • Przygotowanie i nadzór nad narzędziami i materiałami operacyjnymi,
    • Współpraca z zespołem terapeutycznym, anestezjologami i innymi specjalistami,
    • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
    • Obsługa i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego,
    • Nadzór nad aparaturą medyczną,
    • Dbanie o przestrzeganie procedur i standardów bezpieczeństwa.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
    • Kursy i szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych,
    • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.
    Wszystkie ofertyTychyZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka instrumentariuszka - Tychy