• Wszystkie ofertyKrakówBI & DataAnalityk ds. Cen i Promocji
    Analityk ds. Cen i Promocji
    Nowa
    BI & Data
    Wawel SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Excel

    PowerPoint

    Mile widziane

    język angielski

    VBA

    PowerBI

    Opis stanowiska

    W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

    Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

    Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Kraków lub Dobczyce (do wyboru)

    Twój zakres obowiązków

    • Analiza i optymalizacja ofert promocyjnych pod kątem sprzedaży oraz rentowności
    • Udział w budowaniu i monitorowaniu polityki cenowej firmy
    • Przygotowywanie analiz w ramach wsparcia procesu podejmowania decyzji biznesowych
    • Analiza opłacalności nowych produktów
    • Przygotowywanie regularnych raportów biznesowych
    • Współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu
    • Budowanie i aktualizacja formatek oraz narzędzi analitycznych

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub matematycznym
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Obsługa programów Power Point oraz Excel na poziomie średnio zaawansowanym
    • Łatwość w przygotowywaniu i prezentacji rekomendacji na bazie różnych źródeł danych
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
    • Nastawienie na współpracę i wysoką jakość obsługi klientów wewnętrznych

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży w branży FMCG
    • Znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w VBA lub Power BI
    • Znajomość Nielsen Answers i raportów Focus

    To oferujemy

    • Ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne
    • Pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeże kanapki
    • Możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

    Wszystkie ofertyKrakówBI & DataAnalityk ds. Cen i Promocji