Oferty
PR Account Executive
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

public relations

pisanie tekstów

Materiały prasowe

monitoring mediów

angielski

Mile widziane

pr korporacyjny

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Czego od Ciebie oczekujemy:

·       co najmniej 2 lata doświadczenia w agencji PR lub dziale PR/marketingu w firmie;

·       wykształcenia wyższego z zakresu dziennikarstwa, filologii polskiej lub pokrewnego kierunku;

·       umiejętności tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);

·       bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

·       znajomości nowoczesnych narzędzi komunikacji;

·       umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji interpersonalnej;

·       kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów;

·       wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i organizacyjnych;

·       nastawienia na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu;

·       mile widziane doświadczenie w PR korporacyjnym i branży technologicznej;

·       mile widziana znajomość programów graficznych.

Jakie będziesz mieć obowiązki:

·       współpraca z przełożonym przy bieżącej obsłudze klientów i realizacji różnorodnych projektów;

·       tworzenie zestawień i raportów dla klientów agencji;

·       tworzenie tekstów i materiałów prasowych;

·       bieżące kontakty z mediami;

·       tworzenie prezentacji;

·       monitoring mediów;

·       współpraca z liderami opinii (eksperci, władze lokalne, itp.);

·       współpraca z NGO i PAGs;

·       organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;

·       udział w procesach pozyskania nowych klientów.

Co oferujemy:

·       możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego na świecie;

·       pracę z największymi międzynarodowymi markami;

·       pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami;

·       miłą i przyjazną atmosferę pracy;

·       możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej (dwa przyjazne biura - jedno na Mokotowie, drugie w ścisłym centrum Warszawy);

·       szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy;

·       nieformalny styl pracy;

·       stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);

·       opiekę medyczną (Enelmed), kartę Multisport i i lekcje języka angielskiego.