• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćKsięgowy/-a ds. sprawozdań z językiem niemieckim
    Księgowy/-a ds. sprawozdań z językiem niemieckim
    Finanse
    Weegree

    1 774 - 3 422 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    finanse

    język niemiecki

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF.
    • Księgowanie faktur przychodzących i/lub wychodzących.
    • Praca z systemem SAP.
    • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.
    • Mile widziana znajomość niemieckiego prawa bilandowego.
    • Pewna obsługa SAP FI (MM i inne moduły).
    • Zainteresowanie językami programowania i inicjatywami digitalizacji.
    • Pewna obsługa programów Excel i PowerPoint.
    • Komunikatywność.
    • Ciekawość i radość z nowych rzeczy.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie z RPA (Robotic Process Automation).
    • Doświadczenie z S/4Hana.

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.
    • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i kompetencji.
    • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

    WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z BelgiiNiemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

    Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćKsięgowy/-a ds. sprawozdań z językiem niemieckim
    1 774 - 3 422 USD