• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BTelefoniczny Doradca Klienta B2B
    Telefoniczny Doradca Klienta B2B
    Sprzedaż
    WeNet

    Warszawa
    1 090 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    obsługa klienta

    praca z klientem

    doradztwo

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy? 💡

    WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Google Ads i Microsoft Advertising Partner, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

    Do naszego zespołu szukamy...

    Telefonicznego Doradcy Klienta B2B 🤝

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Sprzedaż przez telefon rozwiązań z zakresu marketingu internetowego oferowanych przez WeNet m.in.: lokalny marketing internetowy, strony www i sklepy internetowe, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych.
    • Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, opieka nad portfelem własnych klientów.
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
    • Swoboda w prowadzeniu rozmów handlowych z klientami z sektora B2B.
    • Umiejętność analizy potrzeb klientów i oferowania rozwiązań do nich dopasowanych.
    • Praktyczna znajomość technik zamykania sprzedaży.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.
    • Pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji założonych celów.

    Mile widziane

    • Doświadczenie w sprzedaży stron www, SEO oraz reklamy w Internecie.

    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę lub umowę zlecenie, dobre wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Programu Rozwoju Umiejętności Akademii Sprzedaży WeNet.
    • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów.
    • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w Internecie.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Kartę Multisport i benefity pracownicze.
    • Pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.
    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BTelefoniczny Doradca Klienta B2B
    1 090 - 1 774 USD