• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Coordinator
    Marketing Coordinator
    Nowa
    Marketing
    WeSub

    Warszawa
    2 028 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    performance marketing

    analiza

    B2B

    copywriting

    język angielski

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wiesz, co jest fajne? Świat, w którym nie musisz martwić się o posiadanie najnowszego telefonu, samochodu czy urządzeń RTV AGD. Wszystko to możesz po prostu subskrybować z WeSub! Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom opartym na idei ekonomii subskrypcji, możesz cieszyć się nowym sprzętem, gdy tylko zechcesz. A teraz masz szansę dołączyć do naszego zespołu i przekuć swoją teoretyczną wiedzę w praktykę!

    Chcesz pracować w środowisku, gdzie Twoja inicjatywa i pomysły są cenione? Lubisz pracować w międzynarodowym otoczeniu i podejmować decyzje oparte na danych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Jako Marketing Coordinator będziesz odpowiedzialny/a za to, jak WeSub jest postrzegany na rynku, zarówno przez partnerów, klientów, jak i przyszłych pracowników.

    Hybrydowo (3 dni stacjonarnie: Warszawa - Wilanów)

    Twoje zadania:

    • Odgrywaj rolę detektywa w świecie marketingu w obszarze circular economy: badaj, analizuj i wprowadzaj innowacje do naszej strategii
    • Twórz magiczne treści i grafiki, które wprawią naszych obserwatorów w zachwyt na naszych kanałach społecznościowych (głównie LinkedIn, zarówno w Polsce, jak i w Szwajcarii i Francji)
    • Pokieruj naszą rakietą w przestworza SEM & SEO, byśmy byli zawsze na szczycie góry Google - twórz content o subskrypcji, obok którego nie można przejść obojętnie
    • Skoordynuj nasze ekscytujące kampanie i pokaż światu, jak innowacyjna jest gospodarka cyrkularna
    • Organizuj naprawdę nieziemskie wydarzenia online i offline, które uczestnicy zapamiętają na długo
    • Wspieraj naszych Vendor Managerów w ich misji - twórz razem z nimi unikalne promocje i oferty, które sprawią, że klienci będą do nas wracać z uśmiechem
    • Analizuj doświadczenia klientów - czy można zrobić coś lepiej? Jeśli tak, to działajmy!
    • Odkrywaj tajemnice konkurencji i przygotuj nas na każdą marketingową bitwę, w której będziemy zwycięzcami

    O Tobie:

    • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w marketingu B2B, najlepiej w obszarze e-commerce lub płatności
    • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (poziom min. C1)
    • Znasz narzędzia i platformy marketingowe, w tym Google Ads, LinkedIn Ads, Meta, TikTok, Google Analytics itp.
    • Umiesz i lubisz tworzyć kreatywne treści marketingowe, w tym copywriting, grafiki i wideo
    • Myślisz analitycznie, potrafisz interpretować dane i wyniki, aby na ich podstawie podejmować trafne decyzje marketingowe
    • Lubisz pracować w zespole (do Twojej dyspozycji będzie agencja marketingowa, której będziesz zlecać projekty i je odbierać)
    • Wiesz, że najlepsze efekty przynoszą zaplanowane i skoordynowane ze sobą działania długoterminowe
    • Nie boisz się podejmować decyzji, cenisz samodzielność oraz proaktywne podejście do pracy i chętnie dyskutujesz z zarządem :)
    • Masz pozytywne nastawienie do zmian i elastycznie adaptujesz się do dynamicznego środowiska pracy

    Oferujemy:

    • Inspirującą pracę w dynamicznym środowisku fintechowym, gdzie Twoja kreatywność jest doceniana
    • Umowę B2B z wynagrodzeniem między 8 000 zł a 11 000 zł netto (+VAT)
    • Prywatną opiekę medyczną (Medicover)
    • Pakiet sportowy Medicover Sport
    • Dofinansowanie do nauki języka obcego
    • Pracę hybrydową - 3 dni (wtorek-czwartek) w naprawdę fajnej przestrzeni przy ul. Adama Branickiego 15, 2 dni (poniedziałek i piątek) skąd chcesz
    • Możliwość dołączenia do ekipy, która nie boi się wyzwań i chce razem zmieniać świat na bardziej eko
    • Świetną atmosferę w pracy oraz wsparcie naszego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą
    • Możliwość obserwowania „od kuchni” jak działa nowoczesny fintech
    2 028 - 2 788 USD

    B2B