Oferty
AUDIOTEKA - Web App analyst
BI & Data

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Google Analytics

analiza

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Cześć!

Audioteka to mobilny serwis z audiobookami, którego słuchacze dzięki m.in. superprodukcjom czy oryginalnym audioserialom mogą oddać się jakościowej, cyfrowej rozrywce. Obecnie, za pośrednictwem swoich produktów, daje dostęp do katalogu audio po polsku z biblioteką zawierającą blisko 32 000 pozycji, w tym superprodukcje z cenionymi reżyserami i znanymi polskimi gwiazdami oraz świetną oprawą muzyczną. Audioteka oferuje wyselekcjonowane treści po niemiecku, czesku, litewsku i słowacku.

Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

Dołącz do Audioteka Group na stanowisku Web App Analyst​! 🚀

Czym będziesz się zajmować?

  • Analizą ruchu na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Clarity, Firebase, Looker Studio)
  • Monitorowaniem wskaźników kluczowych (KPI) oraz raportowaniem wyników i rekomendacji do zespołu zarządzającego
  • Budowaniem lejków zakupowych mierzących konwersje na poszczególnych etapach drogi użytkownika
  • Identyfikacją i analizą zachowań użytkowników w celu zrozumienia ich potrzeb i preferencji
  • Współpracą z zespołem marketingowym i IT w celu optymalizacji kampanii marketingowych, UX/UI oraz funkcjonalności strony/aplikacji
  • Przygotowywaniem regularnych raportów analitycznych i wizualizacji danych dla różnych interesariuszy
  • Przeprowadzaniem testów A/B i analizowaniem ich wyników w celu poprawy konwersji i innych wskaźników efektywności
  • Śledzeniem najnowszych trendów w zakresie analityki internetowej i aplikacyjnej oraz wprowadzanie innowacyjnych metod analizy

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Posiada minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zna narzędzia analityczne takie jak: Google Analytics, Google Tag Manager, Mixpanel, Hotjar itp.
  • Może pochwalić się umiejętnościami interpretacji danych i wyciągania wniosków na ich podstawie
  • Ma doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B i znajomość metodologii optymalizacji konwersji
  • Posiada silne umiejętności analityczne i problem-solving.
  • Zna narzędzia do wizualizacji danych: Looker Studio
  • Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Ma doświadczenie we wdrażaniu zewnętrznych narzędzi analitycznych
  • Dodatkowy atut: znajomość języka SQL

Co zyskasz:

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

Oferujemy:

  • swobodna atmosfera
  • brak dress codu
  • szkolenia
  • i konferencje
  • możliwość pracy hybrydowej
  • system kafeteryjny
  • parking dla rowerów
  • i samochodów
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie
  • na życie
  • opieka medyczna