• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProduct Owner
    Product Owner
    Nowa
    PM
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Agile

    Scrum

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Product Owner​! 🚀

     Czym będziesz się zajmować?

    • Zarządzaniem backlogiem produktu – dbaniem o spójność, priorytetyzację i efektywną komunikację
    • Ustalaniem priorytetów – podejmowaniem decyzji w oparciu o dane, wymagania interesariuszy i strategię firmy
    • Współpracą z interesariuszami – efektywną komunikacją z klientami, użytkownikami, zespołem oraz kierownictwem w celu zapewnienia maksymalnej wartości dostarczanego produktu
    • Śledzeniem trendów i zmian w branży w zakresie dystrybucji treści, skuteczną implementacją najlepszych rozwiązań
    • Analizą danych dot. Produktu i umiejętnym ich przetwarzaniem oraz wyciąganiem wniosków
    • Umiejętnym „przetwarzanie” potrzeb biznesu na język technologii i jednocześnie w sposób zrozumiały tłumaczeniem biznesowi zależności technologicznych
    • Ścisłą współpracą z działami firmy zaangażowanymi w rozwój produktów: Redakcją, Headami, Business Ownerami, Produktem Reklamowym, Działem Badań i Analiz, zespołami IT
    • Dbaniem o skuteczną komunikację dot. Produktu - zarówno jeżeli chodzi o wykonane, planowa prace jak i kluczowe KPI produktu

    Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

    • Posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Ma doświadczenie na stanowisku Product Ownera w środowisku Agile/Scrum
    • Może pochwalić się umiejętnościami komunikacyjnymi i potrafi współpracować z zespołami deweloperskimi oraz interesariuszami
    • Ma zdolność do analizy potrzeb biznesowych i przekształcania ich w konkretne zadania dla zespołu
    • Posiada silne umiejętności organizacyjne i zdolność do ustalania priorytetów w dynamicznym środowisku
    • Jest silne zorientowana na cele

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

    Oferujemy:

    • swobodna atmosfera
    • brak dress codu
    • szkolenia i konferencje
    • możliwość pracy hybrydowej
    • system kafeteryjny
    • parking dla rowerów i samochodów
    • integracje i celebracje
    • akcje CSR
    • platforma szkoleniowo rozwojowa