Oferty
Lekarz – specjalista w dziedzinie ortopedii
Zdrowie

50 000 - 64 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

medycyna

ortopedia

Opis stanowiska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy poszukuje lekarzy do pracy w SOR specjalistów w dziedzinie ortopedii lub lekarzy w trakcie specjalizacji z ortopedii.

Wynagrodzenie: 50 000 – 64 000 zł*

(*155-200 godzin miesięcznie)

Oferujemy:

  • stawka godzinowa: do 320 złotych (umowa kontraktowa)
  • 4 lekarzy jednocześnie na dyżurze
  • gwarancję stałej (zaproponowanej) ilości godzin miesięcznych
  • dużą elastyczność w doborze dni i godzin dyżurowych
  • możliwość rozpoczęcia pracy jeszcze w tym miesiącu lub w przyszłym!
  • możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji specjalizacji w dziedzinie medycyny ratunkowej w trybie rezydenckim oraz pozarezydenckim (Szpital posiada akredytacje do prowadzenia specjalizacji z medycyny ratunkowej)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 577-835-085 lub aplikowanie przez formularz.

50 000 - 64 000 PLN

B2B