Oferty
Serwisant Elektroniki
Inne

Pszczyna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

elektryka

schematy elektryczne

Opis stanowiska

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja przyczyn awarii urządzeń elektronicznych za pomocą odpowiednich narzędzi diagnostycznych i metod
  • naprawa uszkodzonych komponentów, wymiana zużytych części
  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów telefonicznie, mailowo lub osobiście
  • udzielanie informacji technicznych i instrukcji dotyczących obsługi urządzeń
  • dokumentowanie napraw w systemie informatycznym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe, np. technik elektronik lub elektrotechnik
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi i pomiarowymi
  • znajomość schematów elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego działania
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)