• Wszystkie ofertyPszczynaPraca biurowaSpecjalista ds. Kooperacji
    Specjalista ds. Kooperacji
    Praca biurowa
    Zamel sp. z o.o.

    Pszczyna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Kontrola Jakości

    optymalizacja

    chałupnictwo

    Opis stanowiska

    ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KOOPERACJI

    Zakres obowiązków:

    • kontrola jakości materiałów i surowców przy przyjęciu na magazyn
    • analiza i wybór operacji montażu do zlecenia na zewnątrz
    • optymalizacja oraz pomiar czasu poszczególnych operacji
    • współpraca z Działem Kadr w celu pozyskiwania chałupników
    • szkolenie z zakresu wykonywania zleconych operacji montażowych
    • przedstawianie zasad współpracy wybranym chałupnikom i firmom
    • zakup oraz przekazywanie niezbędnego oprzyrządowania chałupnikom
    • bieżące monitorowanie jakości i terminowości pracy chałupników

     Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

     Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

    Wszystkie ofertyPszczynaPraca biurowaSpecjalista ds. Kooperacji