• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingBusiness development specialist/manager
    Business development specialist/manager
    Marketing
    zjednoczenie.com sp. z o.o.

    Gdańsk
    2 104 - 2 662 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 724 - 2 281 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    język angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Pracuj w super zespole przy projektach dla znanych marek! U nas z dużą odpowiedzialnością wiąże się duża samodzielność. Obiecujemy luźną atmosferę, elastyczne podejście do pracowników, wiele wyzwań i ciekawych projektów dla klientów z różnych branż. Pracujemy w trybie hybrydowym.

    Jeśli interesuje Cię digital marketing, lubisz pracować z ludźmi i proponować nowe rozwiązania – dołącz do naszego zespołu jako business development manager/specjalist (stanowisko zależne od doświadczenia kandydat_)

    To stanowisko dla Ciebie, jeśli:

    • lubisz rozmawiać z ludźmi? chętnie sięgasz po telefon, żeby doprecyzować oczekiwania klienta
    • masz doświadczenie w pracy związanej z usługami digital (strony www, social media, kampanie PPC, branding), znasz i rozumiesz branżę
    • rozumiesz potrzeby klienta, umiesz prowadzić rozmowy briefingowe
    • potrafisz przygotować i prowadzić prezentacje sprzedażowe
    • masz głowę pełną pomysłów na nowe kierunki działań i rozwój sprzedaży
    • umiesz pracować z wewnętrznym zespołami
    • posiadasz umiejętność identyfikacji osób decyzyjnych, nawiązywania kontaktu, budowania relacji z klientami i tworzenia wartościowych propozycji biznesowych
    • masz wysokie zdolności negocjacyjne i komunikacyjne
    • masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

    Twoje zadania będą polegały na:

    • przygotowywaniu ofert w odpowiedzi na otrzymane zapytania wraz ze współpracą działami wewnętrznymi agencji
    • przygotowywaniu i prowadzenie prezentacji z ofertami
    • utrzymywanie relacji z klientami, dbanie o wysoki poziom zadowolenia klienta
    • poszerzaniu wiedzy branżowej
    • aktywnym pozyskiwaniu klientów

    Oferujemy

    • możliwość dołączenia do organizacji o ugruntowanej pozycji w branży - działamy na rynku od ponad 23 lat!
    • wewnętrzne szkolenia ze specjalistami z naszych działów
    • pracę w trybie hybrydowym - bardzo elastyczne podejście
    • pracę we wspierającym środowisku - chętnym do pomocy i współpracy
    • pracę przy projektach dla znanych marek z różnych branż
    Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingBusiness development specialist/manager
    2 104 - 2 662 USD

    B2B

    1 724 - 2 281 USD