Oferty
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Nowa
Finanse

10 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

MS Dynamics

księgowość

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Praca stacjonarna w biurze w Sokołowie (k. Warszawy): ul. Sokołowska 47B

Codzienne zadania:

Księgowanie dokumentów: Wprowadzanie faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych do systemu.

Weryfikacja danych finansowych: Sprawdzanie poprawności danych finansowych, rachunków i faktur.

Pomoc w przygotowywaniu raportów finansowych: Udział w tworzeniu raportów i zestawień finansowych.

Rozliczanie podatków i innych zobowiązań: Pomoc w obliczaniu i rozliczaniu podatków i składek ZUS.

Wsparcie w zamknięciu miesiąca i roku: Udział w procesie zamykania ksiąg rachunkowych na koniec miesiąca i roku.

Archiwizacja dokumentów: Przechowywanie i porządkowanie dokumentacji księgowej.

Komunikacja z klientami i biurami: Pomoc w obsłudze klienta i komunikacji z instytucjami takimi jak Urząd Skarbowy.

Wymagania:

Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze finansów/księgowości.

Znajomość polskiego prawa podatkowego.

Doskonała znajomość oprogramowania księgowego i pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word).

Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego z umiejętnością skutecznego komunikowania się w sposób jasny i zwięzły na wszystkich poziomach kluczowych interesariuszy.

Co oferujemy:

Ubezpieczenie medyczne

Karta sportowa

Bezpłatny parking

Unikalną możliwość pracy z globalnym liderem w branży maszyn dla przemysłu ciężkiego

Elastyczne godziny pracy

10 000 - 11 000 PLN