• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaKierowcaKierowca kat. C - produkty BIO
    Kierowca kat. C - produkty BIO
    Logistyka
    24/7 Drive

    24/7 Drive

    665 - 831 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem jest rodzinna firma specjalizująca się w transporcie towarów w całej Europie, wynajmie i naprawie naczep. W pełni zajmuje się transportem, od początku do końca, bez przeładunku i interwencji stron trzecich. W ten sposób upewniają się, że ładunek dotrze na czas i bez uszkodzeń.

    Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki C w transporcie krajowym!

    Baza: Erp

    Obowiązki

    Jako kierowca ciężarówki będziesz rozpoczynać pracę bardzo wcześnie rano, około godziny 3, i będziesz odpowiedzialny za dostarczanie ekologicznych produktów spożywczych z centrum dystrybucyjnego do sklepów i supermarketów w całej Holandii.

    Będziesz musiał załadować ciężarówkę produktami umieszczonymi w kontenerach rolkowych. W zakres obowiązków wchodzi również rozładunek. Poza tym będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste kontenery rolkowe na żądanie.

    Będziesz pracować od poniedziałku do soboty. Twój dzień pracy będzie trwał od 11 do 12 godzin.

    Pamiętaj:

    • Elastyczność jest bardzo ważna na tym stanowisku
    • Załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy
    • Czas rozpoczęcia pracy jest bardzo wcześnie rano
    • Musisz być otwarty na pracę w weekendy
    • Praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki i holenderski będą dodatkowym atutem)
    • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca ciężarówki kat. C
    • Doświadczenie jako kierowca ciężarówki dystrybucyjnej jest dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. C, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
    • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o holenderski układ zbiorowy pracy (CLA)
    • Wynagrodzenie godzinowe 17,58 € (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki
    • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 600-750 €)
    • Umowa holenderska
    • Pieniądze na wakacje (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program emerytalny
    • Godziny pracy w tygodniu: 50-55
    • Dodatek kilometrowy
    • Zakwaterowanie
    665 - 831 USD

    Dowolna