• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    new
    Marketing
    4mass S.A.

    4mass S.A.

    1 815 - 3 112 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 074 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    Canva

    Meta Ads

    TikTok

    Adobe Photoshop

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Współtworzenie strategii i realizacji działań social media oraz Influencer Marketingu
    • Opracowywanie codziennej komunikacji w kanałach Instagram, Facebook i TikTok,
    • Tworzenie i analiza bazy Influencerów współpracujących z firmą
    • Realizacja globalnych i lokalnych kampanii social media,
    • Ścisła współpraca z działem e-commerce oraz PR
    • Tworzenia spójnej komunikacji marki i produktów
    • Tworzenie innowacyjnych treści w oparciu o najnowsze trendy i formaty social media, w tym tworzenie treści video
    • Prognozowanie zakresu kampanii reklamowych w zakresie Influencer Marketingu, sugerowanie form wynagrodzenia Influencerów i ustalania budżetu (wycena działań Influencerów)
    • Nadzór nad moderacją
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki
    • Analizowanie trendów, wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych oraz Influencer Marketingu
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Przygotowywanie raportów działań social media i wyników prowadzonych kampanii, analiza, wyciąganie wniosków

    Nasze wymagania

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok).
    • Umiejętność tworzenia angażujących treści wizualnych i tekstowych.
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.
    • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Facebook Insights).
    • Umiejętność analizy danych i prezentowania raportów.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
    • Kreatywność i zmysł estetyczny.
    • Znajomość narzędzi do edycji grafiki (Adobe Photoshop, Canva) i wideo (podstawowa edycja).

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
    • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
    • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Bogaty pakiet benefitów
    • Zniżki na produkty firmowe

    1 815 - 3 112 USD

    B2B

    2 074 - 3 112 USD