• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMSenior Project Manager
    Senior Project Manager
    PM
    5POINTS

    5POINTS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    prawo jazdy kat. B

    praca w grupie

    multitasking

    komunikatywność

    samodzielność

    Opis stanowiska

    Na rynku eventowym działamy od 2014 projektując i realizując różnego typu wydarzenia.

    Dla naszych Klientów organizujemy konferencje sprzedażowe, uroczyste gale i jubileusze, podsumowania i kick-off’y, imprezy oraz turnieje sportowe, spotkania z kluczowymi klientami, wprowadzamy na rynek nowe produkty, i last but not least - jesteśmy na topowych festiwalach muzycznych w Polsce z wiodącymi markami z branży HoReCa.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Senior Project Manager.

    Czego oczekujemy od kandydatki / kandydata:

    • samodzielności i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
    • min.3 letniego doświadczenia w realizacji projektów event-marketingowych
    • doświadczenia w pracy i komunikacji z klientem korporacyjnym
    • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie płynnej komunikacji (KONIECZNE!)
    • pilnowania harmonogramu prac i egzekwowania terminowości od wszystkich stron zainteresowanych ;)
    • prowadzenia zespołu projektowego
    • przykładania dużej wagi do detali i szczegółów
    • poczucia estetyki
    • nastawienia na wysoką jakość swojej pracy
    • pro aktywności, zaangażowania i energii, pozytywnego nastawienia do pracy i swoich obowiązków
    • prawa jazdy i praktyki „za kółkiem”
    • umiejętności prezentacyjnych, zacięcia sprzedażowego oraz doświadczenia w branży HoReCa (mile widziane)
    • chęci poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia

    Zakres obowiązków:

    • realizacja eventów na terenie całej Polski
    • planowanie, koordynacja, produkcja i logistyka projektu
    • prezentacje koncepcji przed Klientem
    • raportowanie postępu prac
    • szukanie nowatorskich rozwiązań / ciekawych inspiracji do wykorzystania podczas projektów

    Gdzie:

    • praca w biurze w Warszawie, ul. Oświatowa 34
    • w sezonie kwiecień-październik liczne wyjazdy na realizacje

    Co oferujmy:

    • możliwość pracy na zasadach: B2B bądź umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • realizację stref brand experience na największych festiwalach muzycznych w Polsce
    • zespół pozytywnie zakręconych i nakręconych ludzi, totalnych pasjonatów swojej pracy
    • szkolenie z marek, dla których pracujemy

    Więcej o nas:

    ·      www: http://5points.pl

    ·      Instagram: /https://www.instagram.com/5points_events/

    Jeżeli nie boisz się intensywnego sezonu i chcesz dołączyć do naszego zespołu ślij wiadomość wraz z krótkim portfolio zrealizowanych projektów, w temacie wiadomości wpisując „Senior Project Manager”