• Wszystkie ofertyToruńInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik robót elektrycznych
    Kierownik robót elektrycznych
    Inżynieria
    AB Industry

    AB Industry

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    wykształcenie wyższe
    prawo jazdy
    Ms office
    MS Project
    Angielski

    Opis stanowiska

    AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

    Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

    Miejsce pracy: Toruń / Bydgoszcz

    • Planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych zgodnie z dokumentacją, harmonogramem oraz przepisami prawa budowlanego i BHP,
    • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
    • Przygotowanie zapytań ofertowych pod zakresy instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych,
    • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań,
    • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji formalnej w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
    • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
    • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych,

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń,
    • Doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych,
    • Znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
    • Dyspozycyjność,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,