Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Area Sales Manager z językiem francuskim
Sales
Abalone Poland

Wrocław
10 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
francuski
CRM
Sales
team leader
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych poszukujemy osoby na stanowisko Area Sales Managera na rynek francuski dedykowanego do zdalnego wspierania i zarzadzania polsko-francuskim zespołem sprzedażowym zlokalizowanym we Francji!

Oferujemy:

  • Pracę z międzynarodowym zespołem w firmie, będącej liderem na rynku w PL i EU.
  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto w wysokości 10.000 PLN, z możliwością uzyskania miesięcznej premii zadaniowej do 2.000 PLN.
  • Premia kwartalna za realizację planów sprzedażowych.
  • Elastyczne warunki pracy, w tym możliwość wyboru miejsca pracy – siedziba główna w Zielonej Górze lub biuro regionalne w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu lub Poznaniu
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Szkolenia językowe
  • Dostęp do siłowni w siedzibie głównej
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Konkursy pracownicze

Twoje zadania:

  • Rozwój dedykowanego obszaru biznesowego na terenie Francji i realizację planów sprzedażowych zgodnie z budżetem i strategią firmy.
  • Samodzielne zarządzanie zespołem handlowym, rozwijanie struktur lokalnych oraz wdrażanie strategii sprzedaży, polityki cenowej i rabatowej.
  • Wsparcie zespołu handlowego w procesie nawiązania oraz rozwoju współpracy z nowymi i dotychczasowymi Klientami.
  • Identyfikacja czynników ryzyka i szans na lokalnym rynku w celu zwapnienia przewagi konkurencyjnej.
  • Raportowanie do Dyrektorem Makroregionu oraz współpraca innymi działami firmy w ramach realizacji projektów i zadań.

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego - warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na rynku francuskim
  • Projektowe podejście do procesu sprzedaży oraz doświadczenie w sprzedaży korporacyjnej oraz B2B.
  • Rozwinięte kompetencje liderskie i negocjacyjne.
  • Znajomość specyfiki rynku oświetleniowego - dodatkowym atutem.
  • Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne.
  • Bardzo dobrą organizacją pracy, wysoką kulturą osobistą, samodzielności oraz przedsiębiorczość.
  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP i CRM oraz znajomość pakietu MS Office.

10 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP