• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażInneSpecjalista ds. Zamówień Publicznych
    Specjalista ds. Zamówień Publicznych
    new
    Sprzedaż
    Actus-Info Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    znajomość ustawy PZP

    B2B

    Mile widziane

    język angielski

    CRM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    **1. Opis stanowiska:**

    Poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko **Specjalisty ds. Zamówień Publicznych**, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę procesu zamówień publicznych w firmie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Osoba na tym stanowisku będzie koordynować i nadzorować postępowania o udzielenie zamówień publicznych oraz zapewniać, że wszystkie procedury są zgodne z wymogami prawa zamówień publicznych.

    **2. Zakres obowiązków:**

    - Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.

    - Współpraca z innymi działami firmy w celu zebrania niezbędnych informacji do opracowania dokumentacji przetargowej.

    - Udział w pracach komisji przetargowej, ocena ofert, analiza formalna i merytoryczna dokumentacji ofertowej.

    - Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi.

    - Monitorowanie zmian w przepisach prawa zamówień publicznych oraz stosowanie ich w praktyce.

    - Reprezentowanie firmy przed organami zewnętrznymi oraz podczas kontroli postępowań.

    **3. Wymagania wobec kandydata:**

    - Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, prawo, ekonomia lub pokrewne.

    - Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zamówień publicznych.

    - Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów prawnych związanych z zamówieniami publicznymi.

    - Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań przetargowych.

    - Umiejętność sporządzania dokumentacji przetargowej (SIWZ, umowy, raporty).

    - Znajomość narzędzi elektronicznych do obsługi zamówień publicznych (np. ePUAP, miniPortal, EZD).

    - Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, systemy zarządzania dokumentacją).

    - Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.

    - Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    - Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

    **4. Mile widziane:**

    - Certyfikaty i szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

    - Doświadczenie w pracy w sektorze publicznym lub firmach świadczących usługi na rzecz administracji publicznej.

    - Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę międzynarodowych zamówień publicznych.

    **5. Warunki współpracy:**

    - Forma zatrudnienia: samozatrudnienie.

    - Elastyczny czas pracy

    - Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych.

    - Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kompetencji kandydata.