• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańFinanseAudytAsystent w audycie
    Asystent w audycie
    new
    Finanse
    Advantim Audit

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Zarządzenie firmą opiera się na działaniach wielopłaszczyznowych i podejmowaniu strategicznych decyzji, mających długofalowy wpływ na sukces i powodzenie przedsiębiorstwa. Dobrze zdefiniowane procesy, oddelegowane zadania i odpowiedzialność, stanowią podstawę zrównoważonego rozwoju. Kiedy decydujemy się, aby naszą działalność miała wesprzeć podczas podejmowania największych zawodowych wyzwań firma zewnętrzna, to czujemy się lepiej, kiedy oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, dostrzegamy w jej fachowcach, szczerą i przyjazna ludzką twarz – taki jest Advantim.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    ms excel
    MS Word
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Zakres obowiązków

    • badanie poszczególnych pozycji sprawozdania finansowego
    • analiza danych księgowych otrzymanych od klienta
    • sporządzanie dokumentacji z czynności rewizji finansowej
    • tworzenie raportów po zakończeniu badania
    • stały kontakt i współpraca z naszymi Klientami
    • udział w spotkaniach i kontrolach mających miejsce w siedzibie Klienta
    • współpraca ze starszym konsultantem oraz biegłym rewidentem w trakcie badania sprawozdań finansowych oraz projektów z zakresu doradztwa księgowego

    Wymagania

    • znajomość podstawowych zasad rachunkowości
    • umiejętność analitycznego myślenia i interpretowania danych
    • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów i rachunkowości), bądź w trakcie studiów
    • dobra znajomość MsExcel i MsWord
    • znajomość języków obcych: angielski – głównie w piśmie
    • umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy?

    • możliwość zdobycia bardzo ciekawego doświadczenia, poprzez poznanie funkcjonowania firm z różnych branż;
    • możliwość praktycznego poznania pracy biegłego rewidenta w młodej i dynamicznej organizacji;
    • rynkowy poziom wynagrodzenia;
    • elastyczną formę zatrudnienia (w przypadku małej ilości zajęć możliwe jest pogodzenie stażu ze studiami dziennymi)
    • możliwość pracy w pełnym etacie (30 godzin to oczekiwane minimum)
    • forma zatrudnienia: umowa zlecenie
    • możliwość pracy hybrydowej
    • po zakończeniu studiów / przepracowaniu określonego okresu w firmie w przypadku zadowolenia obu stron z dotychczasowej pracy będziemy proponować umowę o pracę. Jesteśmy zainteresowani dłuższą współpracą.