• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćMłodsza księgowa/młodszy księgowy
    Młodsza księgowa/młodszy księgowy
    new
    Finanse
    Advantim Audit

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Zarządzenie firmą opiera się na działaniach wielopłaszczyznowych i podejmowaniu strategicznych decyzji, mających długofalowy wpływ na sukces i powodzenie przedsiębiorstwa. Dobrze zdefiniowane procesy, oddelegowane zadania i odpowiedzialność, stanowią podstawę zrównoważonego rozwoju. Kiedy decydujemy się, aby naszą działalność miała wesprzeć podczas podejmowania największych zawodowych wyzwań firma zewnętrzna, to czujemy się lepiej, kiedy oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, dostrzegamy w jej fachowcach, szczerą i przyjazna ludzką twarz – taki jest Advantim.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    excel
    Comarch Optima ERP
    Ms office
    Symfonia
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Zakres obowiązków

    ⦁ wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo - księgowego Comarch Optima ERP oraz Symfonia

    ⦁ bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami

    ⦁ analiza sald wybranych kont księgowych

    ⦁ dekretacja dokumentów

    ⦁ czyny udział w okresowych zamknięciach ksiąg

    ⦁ inne czynności zlecone przez przełożonego

    ⦁ weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych

    ⦁ prowadzenie ewidencji środków trwałych

    ⦁ wsparcie w raportowaniu na potrzeby statutowe i grupowe

    ⦁ pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP

    ⦁ wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów krajowych i zagranicznych

    Wymagania

     ⦁ wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo, ekonometria)

    ⦁ kilkumiesięczne doświadczenia w pracy w obszarze księgowości

    ⦁ dobra znajomość zasad rachunkowości

    ⦁ dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

    ⦁ dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

    ⦁ znajomość programów Comarch Optima ERP oraz Symfonia będzie dużym atutem

    Oferujemy

     ⦁ możliwość zdobycia doświadczenia przy obsłudze Klientów z różnych branż

    ⦁ możliwość pracy w młodej i dynamicznej organizacji

    ⦁ rynkowy poziom wynagrodzenia

    ⦁ stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    ⦁ prywatną opiekę medyczną

    ⦁ dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

    ⦁ możliwość pracy hybrydowej