Oferty
Digital Marketing Specialist w Software House
Marketing

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

marketing

Google Analytics

Google Ads

język angielski

Mile widziane

e-commerce

Adobe Photoshop

SEO

content marketing

Opis stanowiska

Friendly offer

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Czy myśląc “software house”, wyobrażasz sobie firmę, której głównym zajęciem jest programowanie? Tak, masz rację - choć w naszym przypadku to tylko część działalności. Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje projekty IT, uwzględniając także działalność doradczą w kwestii wdrożeniowej. Jeśli podejście eCommerce 360° brzmi dla Ciebie ciekawie, to czytaj dalej!

Kogo szukamy i czym będzie się zajmować?

Do działu Marketingu szukamy osoby, która chce postawić na swój rozwój, a jednocześnie będzie wspierać nas w codziennych aktywnościach marketingowych dokładając swoje kreatywne pomysły. Jeśli lubisz wychodzić z inicjatywą i nigdy nie przestajesz się uczyć, a do tego chcesz realizować różnorodne zadania z zakresu digital marketingu - Advox to miejsce dla Ciebie. Nie zabraknie tutaj ciekawych wyzwań - od międzykanałowej promocji contentu, przez ustawianie kampanii, aż po rozbudowę strony www.

Czego będziemy od Ciebie wymagać?

  • Doświadczenia w digital marketingu min. 2 lata
  • Tworzenia, edytowania, śledzenia wyników i usprawniania kampanii PPC (Google Ads, Facebook Ads)
  • Swobodnego poruszania się w analityce (Google Analytics 4, Google Tag Manager)
  • Wyciągania wniosków z prowadzonych działań, z uwzględnieniem badania skuteczności i optymalizacją po drodze
  • Podstawowej znajomości HTML
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Kreatywności i chęci do pracy
  • Znajomości języka angielskiego min. B2

Zaplusujesz, jeżeli będziesz wiedzieć więcej o:

  • Rynku e-commerce / Branży IT
  • Content marketingu i SEO
  • Prostej edycji grafik (Figma, Photoshop)
  • Wysyłaniu skutecznych mailingów i marketing autoimation

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach,
  • Luźną, ale zorganizowaną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole,
  • Piątkowe masaże w biurze i fotel masujący
  • Dofinansowanie do wsparcia psychologicznego
  • Kartę MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Lekcje języka angielskiego
  • Budżet szkoleniowy
  • Materiały edukacyjne i biblioteczkę firmową
  • i wiele innych ciekawostek ;)