• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior Marketing Specialist / Marketing Specialist
    Junior Marketing Specialist / Marketing Specialist
    Marketing
    agencja kreatywna Od Kuchni

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media
    copywriting
    pr
    multitasking

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Jeśli masz lekkie pióro, masę kreatywnych pomysłów i chęć do działania, a przy okazji uwielbiasz dobre jedzenie - być może szukamy właśnie Ciebie! Szukamy osoby z doświadczeniem w marketingu i PR, która aktywnie wesprze nasz team w codziennych zadaniach.

    Agencja kreatywna Od kuchni specjalizuje się w obsłudze klientów z sektora food & lifestyle. Obszar jej działań to koordynacja projektów marketingowych i PR, prowadzenie kanałów w social mediach, współpraca z mediami oraz produkcja contentu foto & wideo w dwóch studiach fotograficzno-filmowych należących do agencji.

    www.odkuchni.co / facebook.com/odkuchni.co / instagram.com/odkuchni.co / LinkedIn

    📍 Miejsce pracy: Warszawa, ul. Grochowska 278/303

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie, redagowanie tekstów i wsparcie w wysyłce materiałów prasowych;
    • Tworzenie angażującego copy na potrzeby prowadzonych działań w mediach i social mediach klientów agencji;
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z mediami, dziennikarzami, influencerami i innymi partnerami oraz klientami agencji;
    • Wsparcie w tworzeniu contentu pod komunikację klientów agencji w social media (sesje zdjęciowe, tworzenie rolek i innych materiałów wideo wraz z zespołem od produkcji);
    • Aktualizowanie bazy mediów i pozyskiwanie nowych partnerów medialnych;
    • Monitorowanie rynku i analiza trendów branżowych;
    • Przygotowywanie analiz, raportów z działań;

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Lekkie pióro, łatwość tworzenia i redagowania angażujących treści;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności autoprezentacji oraz nawiązywania i podtrzymywania relacji;
    • Dobra organizacja czasu pracy, wielozadaniowość i dbałość o detale;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Kreatywność, samodzielność i proaktywne podejście;
    • Znajomość rynku mediów i doświadczenie w pracy z mediami;
    • Mile widziana znajomość branż FOOD & LIFESTYLE;
    • Mile widziana znajomość Business Managera Meta.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną współpracę z anglojęzycznymi Klientami.

    Oferujemy:

    • Kreatywną, pełną wyzwań pracę;
    • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych inicjatyw;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pracę stacjonarną z biura na warszawskiej Pradze Południe;
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenie i posiadanych umiejętności.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.odkuchni.co

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.