• Wszystkie ofertyWrocławMarketingMarketingMarketing Account Manager
    Marketing Account Manager
    new
    Marketing
    Answear.com S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing manager
    Angielski
    dobra organizacja pracy
    skuteczna komunikacja
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    ANSWEAR.com to nowoczesny, multibrandowy e-commerce oferujący wyselekcjonowane ubrania i akcesoria od ponad 600 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do jednego z naszych zespołów!

    Rozpocznij swoją zawodową przygodę w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in.: Lidera cyfrowego eksportu i Dobrego Pracodawcy).

    💼 GŁÓWNE ZADANIA:

    • Inicjowanie kontaktu z poszczególnymi markami w celu pozyskania budżetów na działania marketingowe na rzecz danej marki
    • Kreowanie propozycji aktywacji marketingowych w podziale na poszczególne kanały komunikacji i działania marketingowe
    • Planowanie oraz respektowanie kalendarza działań promocyjnych dla poszczególnych marek
    • Skuteczna egzekucja ustaleń marketingowych z dostawcami
    • Dbanie o dobry wizerunek marek zgodny ze strategią danej marki oraz sklepu Answear
    • Negocjowanie umów marketingowych
    • Raportowanie, przygotowywanie prezentacji dla dostawców oraz rozliczanie budżetów marketingowych
    • Budowanie dobrych, partnerskich relacji z dostawcami

    🔎 OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: Marketing i Zarządzanie)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży fashion, marketingu lub innym stanowisku kierowniczym
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. poziom B2
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel oraz Power Point
    • Inicjatywa i energia w działaniu
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Wysokie umiejętności planowania i organizowania pracy
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków
    • Umiejętność budowania długotrwałych, partnerskich relacji

    ✨ OFERUJEMY:

    • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
    • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
    • Dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne
    • Dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
    • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dostęp do platformy do nauki języków obcych
    • Program emerytalny
    • Brak dress code’u