• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaSocial Media Content Creator
    Social Media Content Creator
    new
    Marketing
    Agencja Płodni

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UoD
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    copywriting
    TikTok
    marketing
    socialmedia
    zdjęcia do social media
    video do social media

    Mile widziane

    pomysłowość
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Każdy Twój ruch w social media to strzał w dziesiątkę? Super! Szukamy Content Creatora, który mistrzowsko ogarnia TikToki, Reelsy, najnowsze trendy i robi świetne fotki!

    Chcesz tworzyć treści, które błyskawicznie zdobywają viralowy rozgłos i naprawdę wpływają na rozwój klientów i agencji? Dołącz do nas i stwórzmy razem coś mega!

    Twój zakres obowiązków

    • tworzenie contentu do social media Klientów (głównie content foto i video na Instagrama i TikToka)
    • śledzenie trendów i nowości w social media oraz ich przekładanie na bieżące działania dla Klientów
    • udział w tworzeniu i rozwijaniu strategii obecności w social media Klientów
    • monitorowanie i analiza działań konkurencji

    Nasze wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub ogólnie – w tworzeniu contentu do social media (do aplikacji KONIECZNIE dołącz Twoje portfolio)
    • świetna znajomość mediów społecznościowych i aktualnych trendów
    • bardzo dobra znajomość aplikacji i programów do obróbki i montażu contentu z poziomu smartfona (typu CapCut, InShot, Lightroom itp.)
    • wysokie poczucie estetyki
    • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy
    • twórcze myślenie, własna inicjatywa i odwaga w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań i pomysłów
    • chęć rozwoju
    • dyspozycyjność – praca na pełen etat, uwzględniająca średnio kilka wyjazdów w miesiącu (koszty wyjazdów pokrywane oczywiście przez nas)

    To oferujemy

    • umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia preferowaną przez Ciebie
    • pracę przy projektach dla dużych, rozpoznawalnych marek (sprawdź naszą stronę www.plodni.com i zobacz, z kim pracujemy!)
    • dużo samodzielności i otwartość na Twoje pomysły, ale też wsparcie, gdy go potrzebujesz
    • przyjazną i swobodną atmosferę pracy
    • solidny zastrzyk wiedzy dzięki pracy z doświadczonymi marketingowcami i PR-owcami oraz uczestniczeniu w realizowanych przez agencję Płodni wielokanałowych projektach marketingowych i PR-owych, a także udziałowi w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach naszej Agencji
    • pracę (prawie) od zaraz (albo od wspólnie uzgodnionego terminu 🙂 ) na pełen etat
    • możliwość pracy hybrydowo (3 dni z biura + 2 dni zdalnie w tygodniu po okresie próbnym)
    • służbowy sprzęt