• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańSEOSpecjalista SEO
    Specjalista SEO
    SEO
    Agencja SEO KWISS

    Poznań
    1 606 - 2 201 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Content
    ecommerce
    saas
    SEO
    Google Analytics
    e-commerce

    Mile widziane

    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Szukamy kolejnej osoby do zespołu Agencja SEO KWISS - samodzielnego specjalisty lub specjalistki SEO, z doświadczeniem w obszarze e-commerce.

    Jesteśmy zespołem z różnych części Polski (i nie tylko), pracującym w 100% zdalnie. Pracujemy z klientami w wielu obszarach, a naszym podstawowym celem w prowadzonych projektach jest zwiększenie ruchu i sprzedaży w z wyników organicznych.

    Jeśli tak, jak My jesteś pasjonatem lub pasjonatką rozgryzania algorytmu Google - zapraszamy na nasz pokład! :)

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Przeprowadzanie audytów SEO zgodnie z naszymi wzorami i przygotowanie wytycznych do optymalizacji technicznej
    • Samodzielne prowadzenie projektów SEO (szczególnie mile widziane jest doświadczenie w e-commerce)
    • Planowanie działań contentowych, przygotowywanie wytycznych dla copywriterów i weryfikowanie treści
    • Raportowanie wyników w oparciu o Google Data Studio
    • Planowanie swojej pracy w narzędziu ClickUp
    • Bezpośredni kontakt z Klientem - w naszym procesie specjalista ma kontakt z Klientem, aby lepiej rozumieć jego potrzeby biznesowe i oczekiwania, co za tym idzie szukamy osób komunikatywnych i nie bojących się uargumentować swojego stanowiska w bezpośredniej rozmowie :)

    Istotnym atutem, na który zwrócimy szczególną uwagę są Twoje kompetencje w zakresie optymalizacji technicznej serwisu - znajomość HTML, CSS, JS w stopniu umożliwiającym samodzielne wprowadzanie wdrożeń i zmian wynikających z audytu SEO w takich CMS-ach, jak WooCommerce, Prestashop, Magento czy rozwiązaniach SAASowych (oczywiście nie wymagamy umiejętności kodowania :))

    Co oferujemy?

    • Pracujemy w 100% zdalnie
    • Elastyczny czas pracy (wystarczy, że wpadniesz raz dziennie na daily meet + będziesz dostępny/a na Slacku w godzinach 9-16)
    • Niezbędny sprzęt i soft do pracy SEO (aktualnie działamy głównie w oparciu o Senuto, Ahrefsa, ScreminFroga, ale jeśli potrzebujesz czegoś innego - nie ma problemu)
    • Premię uzależnioną od ilości roboczogodzin w poszczególnych projektach
    • Możliwości rozwoju: szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych, praca z doświadczonymi specjalistami SEO
    • Raz do roku tradycyjny 3-dniowy wypad firmowy w góry lub nad jezioro :)
    • Dofinansowanie do karty MultiSport

    Czego NIE robimy?

    • nie obsługujemy Klientów masowo - chcemy dostarczać usługę wysokiej jakości
    • nie zasypujemy Specjalistów projektami - dzięki monitorowaniu działań jesteśmy w stanie określić, kiedy ilość zadań przekracza Twoje możliwości
    • nie mamy korporacyjnego podejścia - liczy się dla nas jakość nie ilość :)

    Każde CV zostanie przez nas wnikliwie rozpatrzone, natomiast głównym elementem, na który zwrócimy uwagę poza Twoim doświadczeniem będą projekty, które do tej pory prowadziłeś lub prowadziłaś. Nie wstydź się zatem i prześlij nam kilka linków!

    Posiadasz referencje od Klientów? Również chętnie rzucimy na nie okiem :)

    1 606 - 2 201 USD

    B2B