Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Marketing Specialist
new
Marketing
agencja Whites

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Whites to wiodąca agencja digital marketingu w Polsce i jedna ze 100 najszybciej rozwijających się agencji na świecie według Adweek 2020 . Kompleksowo wspiera największe firmy na rynku lokalnym i globalnym w strategicznych obszarach digitalu.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
social media
Angielski
kreatywność
marketing
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
skuteczna komunikacja
Mile widziane
HubSpot
Opis stanowiska

Witaj Nieznajoma, Nieznajomy!

Mam na imię Marcin i w Agencji Whites pełnię rolę Head of Growth - w skrócie odpowiadam za rozwój biznesu agencji przez działania marketingowe. W samej organizacji jestem prawie 8 lat i obecnie szukam nowych talentów do zespołu marketingu. Wzbudziłem Twoje zainteresowanie? Przeczytaj dalej i zobacz moją propozycję współpracy, spotkajmy się!

Agencja digitalowa Whites od 11 lat wspiera największe polskie i zagraniczne marki w digital marketingu. Współpracujemy z naszymi Klientami w 24 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach, performance marketingu, content marketingu, czy social media. Whites to w tej chwili zespół ponad 90 specjalistów. Wierzymy, że nasza siła tkwi w zespołowości, dlatego działamy demokratycznie, budujemy partnerskie relacje i wymieniamy się wiedzą. Stań się częścią Whites i buduj z nami zgrany team!

Czym się będziesz zajmować?

  • intensywną nauką nad współtworzeniem i realizacją strategii marketingowej agencji,
  • rozwijaniem umiejętności i wsparciem zespołu w prowadzeniu komunikacji marketingowej Whites, w tym naszych kanałów social media (LinkedIn, Facebook, Instagram czy Youtube),
  • tworzeniem komunikacji Whites (posty na stronie, wpisy w kanały social media),
  • zarządzaniem stroną internetową naszej agencji (Hubspot),
  • współpracą z grafikami podczas tworzenia kreacji,
  • współpracą ze specjalistami performance podczas realizacji kampanii na naszych kanałach,
  • produkcją video na potrzeby komunikacji,
  • współorganizacją eventów firmowych i branżowych (np. webinar),
  • działaniami w ramach kampanii Employer Brandingowych,
  • …i wiele innych, bo u nas zadania zmieniają się każdego dnia.

Szukamy Cię, jeśli:

  • masz w sobie chęć do nauki i jesteś otwarta/y na nowe wyzwania,
  • posiadasz doświadczenie w online marketingu, w tym minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w mediach społecznościowych,
  • lubisz pracę w zespole,
  • umiesz dobrze organizować swój czas pracy,
  • jesteś osobą samodzielną,
  • jesteś osobą zorientowaną na cel,
  • posiadasz podstawową znajomość Google oraz innych narzędzi marketingu internetowego,
  • jesteś "wiecznym uczniem" - stale otwartym na nową wiedzę, chętnym do testów i eksperymentów; kolegom i koleżankom z zespołu stale podsyłasz nowinki z dziedziny marketingu w tym nowinek o rozwoju aplikacji AI wspierających pracę marketingu,
  • cechuje Cię proaktywność - nie czekasz na zadania, nie zrażasz się przeciwnościami, poszukujesz alternatywnych rozwiązań,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2.

Co zyskasz, dołączając do nas?

  • pracę w firmie, w której możesz poczuć się jak u siebie,
  • sprawczość - Twoje działania i pomysły będą miały realny wpływ na pracę w zespole,
  • szansę rozwoju w digital marketingu z wykorzystaniem narzędzi w oparciu o AI pod okiem doświadczonego Heada,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover oraz do spotkań z psychoterapeutą,
  • cotygodniowe spotkania (a czasem nawet częstsze!), na których dzielimy się specjalistyczną wiedzą z różnych obszarów social media, digital marketingu i biznesu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w modelu hybrydowym.

Nasza siła tkwi w pracy zespołowej! Wszyscy pracujemy nad budowaniem partnerskich relacji z naszymi klientami, ale również między sobą. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy się, wspólnie realizując wartościowe projekty digitalowe. Razem tworzymy miejsce pracy, w którym chętnie przebywamy. Dołącz do nas i realizuj się w Whites!