• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    new
    Marketing
    Agencja Whites

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Performance
    dobra organizacja pracy
    Google Analytics
    komunikatywność
    Google Ads
    Angielski
    odpowiedzialność
    Meta

    Opis stanowiska

    Cześć, mam na imię Angelika i poszukuję talentu, który stanie się częścią naszego zespołu jako Performance Marketing Specialist. Oferujemy pracę na ciekawych i rozwijających projektach, wsparcie w poszerzaniu kompetencji, indywidualną ścieżkę rozwoju. Jeśli kampanie w Google, Mecie, LinkedInie czy TikToku to Twój chleb powszedni - wyślij CV, porozmawiajmy! :) Szczególnie docenimy doświadczenie w e-commerce.

    Agencja digitalowa Whites od ponad 12 lat wspiera największe polskie firmy w budowaniu widoczności w sieci. Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach, performance marketingu, jak również w content marketingu i social media. Whites to w tej chwili zespół ponad 90 specjalistów. Wierzymy, że nasza siła tkwi w zespołowości, dlatego działamy demokratycznie, budujemy partnerskie relacje i wymieniamy się wiedzą. Stań się częścią Whites i buduj z nami zgrany zespół Performance Marketingu!

    Czym się będziesz zajmować?

    • aktywnym udziałem w tworzeniu strategii digital oraz szukaniem najskuteczniejszych rozwiązań realizujących cele klientów,
    • bieżącym i strategicznym zarządzaniem oraz optymalizacją kampanii we wszystkich kanałach reklamowych, między innymi takich jak Google Ads, Meta Ads, Linkedin Ads, Tik Tok Ads, X Ads,
    • analizą skuteczności kampanii, raportowaniem wyników oraz sugerowaniem innowacyjnych rozwiązań,
    • przygotowaniem media planów dla klientów,
    • efektywnym zarządzaniem budżetami klientów, testowaniem oraz rekomendowaniem nowych narzędzi oraz działań pozwalających podnosić efektywność kampanii,
    • współpracą z pozostałymi działami w firmie nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych Klientów - w tym również współpracą z działem graficznym, testowaniem i szukaniem najskuteczniejszych kreacji kampanijnych.

    Szukamy Cię, jeśli:

    • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia z zakresu performance marketingu (dodatkowym atutem będzie doświadczenie agencyjne),
    • znasz narzędzia: G Suite, Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads, Tik Tok Ads, X Ads,
    • bez problemu korzystasz z narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager,
    • znasz i potrafisz korzystać z narzędzia Looker Studio na etapie raportowania,
    • rozumiesz poszczególne etapy lejka zakupowego i potrafisz dobrać najskuteczniejsze narzędzia na każdym z nich,
    • posiadasz doświadczenie i lubisz pracę z Klientem na każdym etapie: przygotowanie oferty, realizacja projektu,
    • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, masz otwarty umysł i lubisz szukać nowych rozwiązań,
    • szybko przyswajasz wiedzę z dostępnych źródeł,
    • jesteś dobrze zorganizowany/a, dokładny/a i chcesz się z nami rozwijać,
    • lubisz pracować w zespole, ale nie boisz się podejmować decyzji samodzielnie,
    • znasz język angielski na poziomie B2, posługujesz się biznesowym słownictwem,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość Programmatica, a także wiedza w obszarze e-commerce.

    Co zyskasz, dołączając do nas?

    • pracę w firmie, w której możesz poczuć się jak u siebie. Budujemy zespół pozytywnych ludzi, którzy się wspierają, są otwarci i chcą się rozwijać,
    • sprawczość - Twoje działania i pomysły będą miały realny wpływ na komunikację naszych Klientów czy pracę w zespole,
    • udział w różnorodnych projektach na polskich i zagranicznych rynkach z takimi markami jak Medicover czy Henkel,
    • dowolną formę umowy (B2B lub UoP),
    • elastyczne godziny pracy,
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover oraz do spotkań z psychoterapeutą,
    • wsparcie oddolnych inicjatyw - organizujemy spotkania integracyjne i świętujemy wspólne sukcesy,
    • indywidualną ścieżkę rozwoju dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb,
    • cotygodniowe spotkania (a nawet częstsze), na których dzielimy się specjalistyczną wiedzą z różnych obszarów digital marketingu.

    Pracujemy w modelu hybrydowym - dwa dni w biurze, trzy dni dowolnie.

    Nasza siła tkwi w pracy zespołowej! Wszyscy pracujemy nad budowaniem partnerskich relacji z naszymi klientami, ale również między sobą. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy się, wspólnie realizując wartościowe projekty digitalowe. Razem tworzymy miejsce pracy, w którym chętnie przebywamy. Dołącz do nas i realizuj się w Whites!