• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingJunior Marketing Specialist
    Junior Marketing Specialist
    new
    Marketing
    AirCashBack Poland

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    copywriting
    marketing
    socialmedia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeżeli zdarza Ci się latać samolotem z pewnością wiesz, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Odwołany lub opóźniony lot może przytrafić się każdemu. A my, jako AirCashBack, pomagamy pasażerom w uzyskiwaniu odszkodowań od linii lotniczych.

    W związku z tym, że chcemy rozwijać skrzydła i pomagać coraz większej liczbie pasażerów lotniczych na całym świecie, potrzebujemy wsparcia! ✈️

    Dlatego szukamy Ciebie!

    Twoim zadaniem jako Junior Marketing Specialist będzie wspieranie naszego zespołu marketingowego w obszarze social mediów, content marketingu i SEO.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Tworzeniem i publikowaniem postów w social mediach.
    • Współpracą przy tworzeniu strategii publikacji.
    • Pisaniem treści na bloga zgodnie z zasadami SEO.
    • Zarządzaniem treścią w obrębie strony internetowej.
    • Przygotowywaniem brief'ów dla grafika.
    • Wsparciem zespołu marketingowego w codziennych działaniach.

    Jakie są nasze wymagania?

    • Lekkie pióro i umiejętność pisania angażujących czytelnika tekstów.
    • Znajomość podstawowych zasad SEO.
    • Umiejętność sprawnego poruszania się w social mediach (doświadczenie w ich prowadzeniu będzie dodatkowym atutem).
    • Biegła znajomość języka polskiego.
    • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1).

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub B2B.
    • Elastyczne warunki pracy i pracę (w pełni!) zdalną.
    • Rozwój zawodowy i realny wpływ na rozwój firmy.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze.
    • Początkowo pracę na ½ lub ⅗ etatu (którą możesz pogodzić np. ze studiami), z perspektywą przejścia na pełen etat.

    Jeżeli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, kliknij przycisk aplikuj. Czekamy na Ciebie!