• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceFinanseInneTrader Praktykant
    Trader Praktykant
    Finanse
    Akademia Daytradingu

    Gliwice
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza
    samodzielność
    elastyczność

    Mile widziane

    kreatywność
    komunikatywność
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Akademia Daytradingu to biuro proptradingowe – obracamy własnym kapitałem na wszystkich większych giełdach akcji Europy i obu Ameryk. Szukamy praktykantów, których wyszkolimy od podstaw i zatrudnimy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z inwestowaniem na giełdzie to nie ma lepszego miejsca niż Akademia Daytradingu.

    Twój zakres obowiązków:

    - Analiza kursów wybranych aktywów

    - Budowa własnej strategii handlowej w oparciu o szkolenia Akademii

    - Dokonywanie transakcji na realnym kapitale w celu realizacji zysku

    Nasze oczekiwania:

    - Dyspozycyjność w godzinach sesyjnych giełd europejskich (9:00-17:30) Pon-Pią

    - Otwarty umysł i łatwość przyswajania nowej wiedzy

    Oferujemy:

    - Kapitał w dużych ilościach

    - Niezawodną platformę transakcyjną z bezpośrednim dostępem do kilkudziesięciu giełd (akcje, forex, kontrakty i krypto),

    - Nie przyjmujemy żadnych depozytów ani zabezpieczeń od praktykantów

    - Pokrywamy koszty handlu na giełdzie (opłaty transakcyjne, koszty stanowiska, dane itd.)

    - Jesteśmy tak pewni jakości naszych szkoleń, że pokrywamy również straty praktykantów jeśli się zdarzą

    - Możliwość rozwoju przez całe życie lub dłużej

    Co jeszcze musisz wiedzieć:

    - Nie musisz wiele wiedzieć o giełdach ani mieć wykształcenia czy doświadczenia. Szkolimy od podstaw.

    - Jesteśmy daytraderami – wszystko co kupiliśmy sprzedajemy tego samego dnia i śpimy spokojnie

    - Brzydzimy się kontraktami CFD – to zwykłe złodziejstwo. Dwumetrowym kijem nie tykamy.

    - Zarabiamy tylko jak Ty zarobisz. Od kontraktów CFD bardziej nie cierpimy tylko ukrytych kosztów i niejasnych warunków.

    - Uczymy handlu na prawdziwym kapitale bo dema uczą tylko jak grać na demach.

    - Działamy bez przerwy od 2005 roku, jesteśmy jednym z najstarszych biur proptradingowych na świecie i najstarszym w Polsce.