• Wszystkie ofertyDębicaFinanseInneSpecjalista ds. Kosztorysowania
    Specjalista ds. Kosztorysowania
    new
    Finanse
    PESAM  sp. z o.o.  sp. k.

    PESAM sp. z o.o. sp. k.

    Dębica
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wycena
    analiza
    koszty

    Opis stanowiska

    Firma PESAM Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dębicy realizująca projekty w branży budowlanej jako Generalny Wykonawca inwestycji

    poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kosztorysowania

    Zakres obowiązków :

    • wykonywanie kosztorysów i wycen na podstawie projektów lub przedmiarów robót
    • sporządzanie ofert, harmonogramów realizacji inwestycji i budżetu budowy na podstawie wykonanych kosztorysów
    • wspomaganie i kontrola kadry nadzorującej realizacje inwestycji w zakresie przyjętych rozwiązań uwzględnionych w kalkulacji kosztów

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
    • znajomość programów do kosztorysowania
    • znajomość zagadnień projektowych

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
    • umowa o pracę na pełny etat
    • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Praca na terenie Dębicy.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jaki przyszłych procesów rekrutacji.

    Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.