• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneMłodszy specjalista ds. finansowych
    Młodszy specjalista ds. finansowych
    Finanse
    Akademia Leona Koźmińskiego

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    finanse
    ms excel
    Angielski
    ekonomia

    Mile widziane

    Dynamics 365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • weryfikacja wykonania budżetów, analizy i wyjaśnianie odchyleń,
    • wparcie specjalisty ds. kontrolingu przy realizacji zadań :

    - przygotowywaniu budżetu Uczelni,

    - sporządzaniu analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Uczelni,

    - kalkulacji kosztów wytworzenia usług i marż,

    - wykonywaniu kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenie rezerw i odpisów aktualizacyjnych,

    • bezpośrednia współpraca z dyrektorem finansowym i specjalistą ds. kontrolingu.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub finansowe,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • doświadczenie roczne w pracy przy analizie danych finansowych,
    • bardzo dobra znajomość MS Excel, biegłość w tworzeniu zestawień w zakresie powierzonych obowiązków,
    • podstawowa znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
    • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność,
    • umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku – witamy w świecie VUCA :)
    • mile widziana znajomość systemu Dynamics 365.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,
    • pracę w Uczelni uznanej i rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
    • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych organizowanych przez uczelnie partnerskie,
    • możliwość podjęcia studiów w ALK na preferencyjnych warunkach finansowych,
    • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
    • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
    • praca w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV do dnia 26.07.2024 r. za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem pod przyciskiem "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.