Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. obsługi studentów
new
Support
Akademia Leona Koźmińskiego

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
angielski B2
Ms office
samodzielność
wielozadaniowość
Opis stanowiska

Akademia Leona Koźmińskiego jest samodzielną, niezależną finansowo uczelnią wyższą o pełnych prawach akademickich, założoną w 1993 roku i zlokalizowaną w sercu Europy. Oferta uczelni obejmuje różnorodne programy studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA oraz doktoranckich. Uczelnia uzyskała polskie i uznane na świecie akredytacje, w tym potrójną koronę akredytacji EQUIS, AACSB, AMBA. Zajmuje także wiodące miejsca w światowych i krajowych rankingach edukacyjnych, potwierdzających wysoką jakość kształcenia i działalności naukowo-badawczej. Od 2009 roku Akademia Leona Koźmińskiego nieprzerwanie znajduje się w rankingach „Financial Times” (FT), obejmujących najlepsze uczelnie biznesowe z całego świata.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI STUDENTÓW

Nr ref.: 11/ADM/DZ/KIBS/24

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, z osobami z ponad 70 krajów?

Chcesz używać języka angielskiego w pracy i stawiasz na swój rozwój?

Praca w Kozminski International Business School daje takie możliwości!

Dołącz do Naszego Zespołu!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w renomowanej Uczelni rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
  • możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych organizowanych przez uczelnie partnerskie,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach ze zniżką do 90 %,
  • możliwość rozwoju zawodowego; udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • dostęp do korzystania z zasobów biblioteki uczelnianej,
  • praca w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku.

Główne obowiązki:

  • udzielanie wsparcia i opieka nad studentami realizującymi studia w języku angielskim,
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu studiów, w tym dokumentacji elektronicznej,
  • współorganizacja wydarzeń dla studentów międzynarodowych,
  • współpraca z wykładowcami, także międzynarodowymi,
  • współpraca z prodziekanem danego kierunku,
  • przygotowywanie sprawozdań i zestawień,
  • wsparcie zespołu w innych pracach administracyjnych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywność, kultura osobista i poszanowanie różnic,
  • samodzielność, orientacja na klienta i na jakość,
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy w grupie,
  • otwartość na zmiany, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Dołącz do Nas i prześlij swoje CV w języku angielskim (tylko CV przesłane w języku angielskim będą rozpatrywane) do dnia 22.05.2024 r. za pomocą formularza.

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.