• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. egzaminów elektronicznych
    Specjalista ds. egzaminów elektronicznych
    Support
    Akademia Leona Koźmińskiego

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Microsoft Office
    Ms Teams
    MS Excel
    power point
    MS Word

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • nadzór organizacyjny i techniczny przebiegu egzaminów elektronicznych,
    • wprowadzanie treści do platformy egzaminacyjnej zgodnie z wytycznymi kadry dydaktycznej,
    • przygotowanie szkolenia dla wykładowców oraz studentów z platformy egzaminacyjnej,
    • wspierane wykładowców w bieżących sprawach związanych z egzaminami elektronicznymi – w obszarze technicznym, merytorycznym, organizacyjnym,
    • wspieranie wszystkich procesów egzaminacyjnych w ALK, w tym przygotowanie dokumentacji i instrukcji.

    Wymagania:

    • dyspozycyjność do pracy zgodnie z harmonogramem w tygodniu i w wybrane weekendy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Power Point) na poziomie zaawansowanym,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość obsługi MS Teams i Excel na poziomie min. średnim,
    • rzetelność, komunikatywność, orientacja na klienta,
    • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w grupie,
    • umiejętność planowania, monitorowania i kontroli.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego etatu,
    • indywidualne wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania i nauki systemów do obsługi egzaminów,
    • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku,
    • pracę w renomowanej Uczelni rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
    • możliwość rozwoju zawodowego; udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
    • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach ze zniżką do 90 %,
    • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • benefity w ramach świadczeń socjalnych.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV do dnia 31.07.2024 r. za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem pod przyciskiem "Aplikuj".

    Informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.