• Wszystkie ofertyLublinFinanseKsięgowośćInżynier ds. Roszczeń
    Inżynier ds. Roszczeń
    Finanse
    Aldesa Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    FIDIC

    analiza

    język angielski

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa roszczeniowa kontraktów infrastrukturalnych, przemysłowych, kolejowych lub fitoutowych
    • Analiza wymagań Zamawiającego oraz innych podmiotów współpracujących w celu poszukiwania potencjalnych roszczeń,
    • Koordynowanie procesu roszczeniowego. Udział w spotkaniach zewnętrznych z Zamawiającym oraz wewnętrznych z kadrą kontraktu, celem ustalenia i rozstrzygania zakresu roszczeń,
    • Sporządzanie pism i korespondencji związanej z roszczeniami. Odpowiedzialność za terminowe i rzetelne ich przygotowanie.
    • Wspieranie merytoryczne członków zespołu w zakresie procedowania i zarządzania roszczeniami,
    • Zebranie dokumentów niezbędnych do wykazania roszczenia, w tym technicznych, jakościowych, kosztowych.
    • Bieżąca współpraca z Działem Prawnym.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji dużych kontraktów budowlanych,
    • Umiejętność zarządzania pełnym postępowaniem roszczeniowym oraz koordynacji pracy innych,
    • Dodatkowy atutem będzie umiejętność przygotowywania analizy wpływu zaistniałych okoliczności na harmonogram realizacji ( tzw. analiza ścieżki krytycznej) oraz umiejętność sporządzania kosztorysów.
    • Znajomość procedur FIDIC, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
    • Doświadczenie w sporządzaniu pism i dokumentacji roszczeniowej z uwzględnieniem aspektów prawnych, kontraktowych oraz technicznych,
    • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie, dużą samodzielność i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy,
    • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.