• Wszystkie ofertyPłońskInżynieriaElektronikaSpecjalista ds. Instalacji Elektrycznych
    Specjalista ds. Instalacji Elektrycznych
    new
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płońsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    przedmiary
    oferty
    Kalkulacja
    przetargi

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami. Obecnie poszukujemy:

    Specjalisty ds. Instalacji Elektrycznych

    Twój zakres obowiązków

    • sporządzanie kosztorysów oraz porównanie z ofert otrzymanych od podwykonawców robót elektrycznych i teletechnicznych dla projektów kubaturowych, tj. biurowych, hotelowych, handlowych, przemysłowych - wartość prac rzędu od 0,5 do 15 mln PLN
    • kontakt z podwykonawcami i dostawcami w celu negocjowania cen i zakresu poszczególnych prac
    • przygotowywanie zestawień ilościowych i przedmiaru robót
    • umiejętność przygotowania własnej kalkulacji i porównania jej z ofertami otrzymanymi od podwykonawców
    • znajomość specyfiki przetargów
    • współpraca z resztą zespołu zaangażowanego w przygotowywanie ofert

    Nasze wymagania

    • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria lądowa, instalacje elektryczne)
    • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania robót elektrycznych na projekcie budowlanym (kubaturowym)
    • minimum 2-letnie doświadczenia na budowie
    • znajomość programów MS Office (w szczególności Excel), AutoCAD
    • wielozadaniowość, dobra organizacja pracyMile widziane
    • uprawnienia budowlana

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, w przyszłości realne szanse przejścia na projekt budowlany Aldesa w jednej z linii działalności: kubatura/ fit-out, infrastruktura drogowa/kolejowa, budownictwo przemysłowe
    • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport Plus
    • międzynarodowe środowisko pracy i zgrany Zespół Ekspertów