• Wszystkie ofertyStargardInżynieriaElektronikaInżynier Produktu - elektryk
    Inżynier Produktu - elektryk
    new
    Inżynieria
    Kalmar Poland Sp. Z O.O.

    Stargard
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Mile widziane

    design

    Opis stanowiska

    Twoje wyzwania: Szukamy Inżyniera Produktu z profilem elektrycznym, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój dedykowanej grupy produktowej Mobile Equipment, współpracując z zespołami w produkcji, zakupach, dostawcach oraz dziale jakości. Oferujemy możliwość aktywnego udziału w projektach rozwojowych, a także wsparcie techniczne przy projektowaniu i wprowadzaniu modyfikacji produktów.

    Kluczowe zadania:

    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu produkcji oraz innych zespołów wewnętrznych;
    • Projektowanie nowych opcji produktów zgodnie z wymaganiami klientów oraz wprowadzanie poprawek technicznych;
    • Weryfikacja i testowanie funkcjonalności produktów oraz zarządzanie dokumentacją techniczną;
    • Udział w pracach nad oprogramowaniem i rozwojem układów sterowania;
    • Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: elektryczny, mechaniczny lub pokrewne);
    • Praktycznego doświadczenia w firmie produkcyjnej lub projektowej;
    • Podstawowej znajomości układów hydraulicznych oraz umiejętności czytania schematów technicznych i elektrycznych;
    • Umiejętności programowania układów PLC (preferowane Danfoss Plus+1);
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie B2).

    Co będzie dodatkowym atutem?

    • Doświadczenie na stanowisku inżyniera produktu lub konstruktora;
    • Znajomość narzędzi CAD oraz narzędzi projektowych 3D;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom CAE);
    • Szeroka wiedza z zakresu automatyki, elektryki i hydrauliki.

    Jakie cechy u Ciebie cenimy?

    • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Zdolność do organizacji pracy własnej oraz nastawienie na ciągły rozwój;
    • Precyzja i dokładność w realizacji zadań.

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju globalnej organizacji o skandynawskiej kulturze organizacyjnej;
    • Udział w zaawansowanych projektach technologicznych;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

    Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2024.