• Wszystkie ofertyLęborkInżynieriaInneSpecjalista ds. Ochrony Środowiska – projekt drogowy S6
    Specjalista ds. Ochrony Środowiska – projekt drogowy S6
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Lębork
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ISO 14001
    przepisy
    inżynieria
    Ochrona środowiska

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami. Obecnie poszukujemy:

    Specjalisty ds. Ochrony Środowiska – projekt drogowy S6

    Twój zakres obowiązków

    • Realizacja polityki z obszaru ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (branża drogowa);
    • Wdrażanie i realizacja polityki ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi.
    • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji środowiskowej.
    • Prowadzenie szczegółowych analiz, raportów i sprawozdawczości środowiskowej.
    • Efektywna współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz organami kontrolnymi.
    • Implementacja działań zapobiegawczych i korygujących.
    • Organizacja i prowadzenie szkoleń, promujących ochronę środowiska.
    • Aktywny udział w audytach wewnętrznych.
    • Nadzorowanie gospodarki odpadami, wodno-ściekową oraz emisją do powietrza.
    • Bieżąca kontrola warunków środowiskowych i współpraca z innymi działami firmy.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria lub ochrona środowiska).
    • Preferowane minimum 2-letnie doświadczenia w obszarze ochrony środowiska.
    • Znajomość wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz norm ISO 14001.
    • Umiejętność sporządzania wniosków o wydanie decyzji na wytwarzanie, zbieranie i przetwarzanie odpadów.
    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska.

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia;
    • Kartę sportową;
    • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia kluczowych uprawnień;
    • Perspektywa długofalowej współpracy przy kolejnych projektach Aldesa.